Maciek

Maciek

Maciek

Zdziwiła mnie cena wersji płatnej. Tak dobry e-book powinien być co najmniej kilka razy droższy ;) Zabieram jedną gwiazdkę, bo brakowało mi rozpiski o maściach i jak działają. Pragnę gorąco podziękować za napisanie tej książki, dzięki niej w końcu czuję się pewny siebie i szczęśliwy. Nie przejmuję się trądzikiem, a on z dnia na dzień maleje :D

@edit: Jest luty 2017, dostałem od Michała najnowszą wersję SOS Trądzik. Co prawda już mi się nie przyda, bo trądziku nie mam, ale widzę, że dodał m.in. sporo wartościowych informacji o substancjach na trądzik, więc jak najbardziej zasłużone 5/5 :)

Zdziwiła mnie cena wersji płatnej. Tak dobry e-book powinien być co najmniej kilka razy droższy ;) Zabieram jedną gwiazdkę, bo brakowało mi rozpiski o maściach i jak działają. Pragnę gorąco podziękować za napisanie tej książki, dzięki niej w końcu czuję się pewny siebie i szczęśliwy. Nie przejmuję się trądzikiem, a on z dnia na dzień maleje :D @edit: Jest luty 2017, dostałem od Michała najnowszą wersję SOS Trądzik. Co prawda już mi się nie przyda, bo trądziku nie mam, ale widzę, że dodał m.in. sporo wartościowych informacji o substancjach na trądzik, więc jak najbardziej zasłużone 5/5 :)
Autor: | 2018-01-16T19:14:42+00:00 16 stycznia, 2018|Możliwość komentowania Maciek została wyłączona

O autorze:

Michał Jabłoński
Wesoły 21-latek, którego celem jest pomóc jak największej ilości osób chorych na trądzik. Autor strony i e-booka o nazwie "SOS Trądzik", fan rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. W wolnym czasie czyta książki, gra w tenisa lub śpi :)