Adrian K.

Adrian K.

Adrian K.

Z reguły jestem sceptycznie nastawiony do takich stron. Z trądzikiem walczę od około 6 lat i wydawało mi się, że wiem o nim naprawdę wiele, że już wszystkiego próbowałem i nic mnie nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego, okazało się, że owszem posiadam dość dużą wiedzę, ale z każdego powiedzmy "działu" czegoś mi brakowało - takich uzupełnień. W powyższym e-booku znajduję się praktycznie wszystko czego osoba, która zmaga się z trądzikiem potrzebuję. Jest to takie mini kompendium wiedzy. Niech Was zatem nie zmyli ilość stron. :)
Minął dopiero miesiąc i nie mogę powiedzieć, że jest teraz super, nadal walczę i się nie zamierzam poddawać, ale już po takim okresie widzę poprawę i to znaczną. Chciałbym zatem utrzymać tę tendencję. Jednakże autor tej książki już teraz zasługuję na pochwałę i dlatego postanowiłem, że już teraz podzielę się swoimi spostrzeżeniami.
Taką jeszcze miłą ciekawostką jest to, że Pan Michał jest niezwykle miłą osobą i oprócz zakupu możemy liczyć na stały kontakt. Pozdrawiam Wszystkich, zakup w 100% godny polecenia.

Z reguły jestem sceptycznie nastawiony do takich stron. Z trądzikiem walczę od około 6 lat i wydawało mi się, że wiem o nim naprawdę wiele, że już wszystkiego próbowałem i nic mnie nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego, okazało się, że owszem posiadam dość dużą wiedzę, ale z każdego powiedzmy "działu" czegoś mi brakowało - takich uzupełnień. W powyższym e-booku znajduję się praktycznie wszystko czego osoba, która zmaga się z trądzikiem potrzebuję. Jest to takie mini kompendium wiedzy. Niech Was zatem nie zmyli ilość stron. :) Minął dopiero miesiąc i nie mogę powiedzieć, że jest teraz super, nadal walczę i się nie zamierzam poddawać, ale już po takim okresie widzę poprawę i to znaczną. Chciałbym zatem utrzymać tę tendencję. Jednakże autor tej książki już teraz zasługuję na pochwałę i dlatego postanowiłem, że już teraz podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Taką jeszcze miłą ciekawostką jest to, że Pan Michał jest niezwykle miłą osobą i oprócz zakupu możemy liczyć na stały kontakt. Pozdrawiam Wszystkich, zakup w 100% godny polecenia.
Autor: | 2018-09-18T23:28:00+00:00 18 września, 2018|Możliwość komentowania Adrian K. została wyłączona

O autorze: