Polityka prywatności

Polityka prywatności 2018-07-16T19:24:57+00:00

Poniżej znajduje się skrócona i uproszczona wersja polityki prywatności. W celu zapoznania się z pełną oraz całym regulaminem sprawdź regulamin.

1. Czytanie i przeglądanie strony SOS-Tradzik.pl jest równoznaczne z akceptacją zasad zawartych w polityce prywatności, znajdującej się na tej stronie.

2. Autor zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: autor strony nigdy nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim Twoich danych.

3. Każdego subskrybenta obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się pod tym adresem: https://sos-tradzik.pl/polityka-prywatnosci

4. Zapis na newsletter wymaga podania imienia oraz adresu e-mail w formularzu zapisania się na newsletter. Dane te (imię oraz adres e-mail) nie są udostępniane ani sprzedawane podmiotom trzecim.

5. Użytkownik może się w każdej chwili wypisać z listy newslettera. W tym celu należy wysłać e-mail na adres „kontakt@sos-tradzik.pl” z prośbą o anulowanie subskrypcji mailowej. E-mail należy wysłać z adresu, który został na tę subskrypcję zapisany. Można również nacisnąć w link anulacji subskrypcji, umieszczony w stopce każdej wiadomości mailowej od SOS Trądzik.

6. Autor zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

7. Jako subskrybent otrzymasz maksymalnie dwie wiadomości miesięcznie (nie licząc wiadomości początkowych weryfikujących adres e-mail i potwierdzających zapis na newsletter).

8. Dane osobowe i kontaktowe podawane w komentarzach do wpisów są dostępne dla wszystkich czytelników bloga. Autor nie ma możliwości zabezpieczenia odbiorców bloga przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności. Za treść komentarzy odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.

9. Zawartość stron w domenie sos-tradzik.pl oraz nazwa domeny podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z autorem.

10. Dane kontaktowe (imię i adres e-mail) podane w formularzu kontaktowym wykorzystane będą jedynie w celu odpowiedzi na wiadomość.

11. Dane kontaktowe (imię, nazwisko i adres e-mail) podane przy składaniu zamówienia zostaną wykorzystane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Oznacza to, że otrzymasz jednego maila z plikami do pobrania, po opłaceniu zamówienia.

12. Właściciel strony dołożył wszelkich starań, by przesyłane dane były zabezpieczone. Świadczy o tym certyfikat SSL (kłódka obok adresu strony).