Nowy start, ale też przykry incydent

Nowy start, ale też przykry incydent

Jak pewnie zauważyliście, trochę się pozmieniało na stronie. Zmieniłem styl – aktualny zdecydowanie lepiej pasuje do e-booka, ulepszyłem też stronę główną i dodałem live-chat. Poprzez ten ostatni można się ze mną komunikować w razie jakichkolwiek pytań o produkt :) Będę wdzięczny za opinię w komentarzach co jeszcze można zmienić, poprawić, dodać.

Niestety, nie wszystko poszło tak gładko. Podczas zmiany stylu wyzerowały mi się wszystkie wpisy na blogu, które umieszczałem przez ostatnie dwa lata. Jestem i byłem naprawdę głupi, gdyż nie robiłem kopii zapasowych (zarówno strony, jak i tekstów). Jest to ogromna strata, ponieważ przepadło wiele wartościowej wiedzy, udostępnionej Wam za darmo. Mimo wszystko nie poddaję się i wciąż będę udostępniał na blogu przeróżne wartościowe informacje, które będą uzupełnieniem wiedzy zawartej w e-booku.

Na koniec jeszcze wspomnę o jednej istotnej kwestii – zmiana wyglądu strony nie była bez powodu. Otóż w związku z wieloma podziękowaniami, pytaniami i prośbami o wyjaśnienie pewnych zagadnień, postanowiłem napisać trzecią już wersję książki „Sos Trądzik”. Znajdziecie w niej jeszcze więcej wskazówek, przydatnych porad i metod walki z trądzikiem. Dzięki Waszym doświadczeniom i uwagom byłem w stanie napisać e-booka od nowa tak, by był jeszcze bardziej zrozumiały i pełen wiedzy. Wziąłem pod uwagę pomijany wcześniej aspekt leczenia trądziku – kremy/żele na trądzik (dostępne w aptece). Przygotowałem o tym cały podrozdział, w którym dokładnie analizuję zawartość danego produktu, opisuję jak działa, jakie są wady i zalety, oraz przytaczam doświadczenia swoje, czytelników i znajomych.

Wszystkie osoby, które zakupiły poprzednią wersję – dostaną zaktualizowaną wersję drogą mailową. W razie jakby ktoś jej nie otrzymał w momencie czytania tego posta – bardzo prosiłbym o kontakt na kontakt[małpa]sos-tradzik.pl

Autor: | 2018-01-12T18:31:23+00:00 5 lutego, 2017|Aktualności|0 komentarzy

O autorze:

Michał Jabłoński
Wesoły 21-latek, którego celem jest pomóc jak największej ilości osób chorych na trądzik. Autor strony i e-booka o nazwie "SOS Trądzik", fan rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. W wolnym czasie czyta książki, gra w tenisa lub śpi :)

Zostaw komentarz