Jak pozbyć się trądziku?

Jak pozbyć się trądziku?

Wpis ten napisany został przez firmę zajmującą się optymalizacją stron internetowych, nie przeze mnie. Jeśli szukasz naprawdę wartościowej wiedzy, zerknij na bloga (kliknij tutaj) lub zapoznaj się z książką o domowych i naturalnych sposobach na trądzik! :)
~ Michał, autor SOS-Trądzik


Nie muszę być czarodziejem, by stwierdzić, że masa osób szuka metod na to jak pozbyć się trądziku. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, bo nikt nie chce mieć pryszczy na twarzy lub w innej części ciała (szczególnie plecy, gdyż to drugie najczęstsze miejsce występowania trądziku).

Trądzik jest o tyle dokuczliwą chorobą, że dotyka tego, co często boli nas najbardziej – naszego wyglądu. W związku z tym gdy pojawiają się nowe pryszczy na naszej twarzy, od razu staramy się to ukryć i czujemy się mniej komfortowo. Utarło się przekonanie, że osoby z trądzikiem są mniej zadbane i przez to mniej atrakcyjne. Jest to oczywiście mit, ale szczególnie mocno siedzi on w głowach osób chorych i skutecznie uniemożliwia im cieszenie się z życia i korzystanie z niego w pełni.

 

3 krótkie sposoby jak pozbyć się trądziku

  1. Jeśli szukasz naturalnego sposobu na pozbycie się trądziku, spróbuj tego. Obierz pomarańczę ze skórki, a następnie spłaszcz ją za pomocą wałka. Na koniec nałóż spłaszczoną skórkę na trądzik. Naturalne związki zawarte w skórce tego owocu powinny pomóc oczyścić skórę. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przy okazji mamy możliwość zjeść zdrową i naturalną przekąskę :)

    jak pozbyć się trądziku

    Czy jest jakiś sposób na to, jak pozbyć się trądziku?

  2. Aby utrzymać skórę wolną od dolegliwości takich jak trądzik, upewnij się,że kontrolujesz poziom stresu w swoim życiu. Jego nadmiar potrafi bardzo negatywnie wpłynąć na stan cery (podobnie zresztą jak ilość snu). Są to dwa z wielu czynników stylu życia, które dokładnie omawiam w swoim e-booku SOS Trądzik. Podpowiem Ci teraz w dużym skrócie i uproszczeniu jak poradzić sobie ze stresem. Podstawą są regularne relaksujące ćwiczenia lub medytacja. Pozwalają one się rozluźnić i automatycznie obniżają poziom stresu. Dodaj 10-15 minut takiego relaksu do codziennej rutyny, a przekonasz się już po 2-3 tygodniach jak potrafi poprawić to stan Twojej cery! Stres jest jednym z największych czynników w trądziku, a więc zminimalizowanie jego wpływa bezpośrednio na skórę.
  3. Unikaj używania zbyt produktów jednocześnie, aby pozbyć się trądziku. Może to spowodować pogorszenie trądzik lub całkowite podrażnienie twarzy. Robi tak masa zbyt wielu niecierpliwych ludzi, którzy oczekują magicznego szybkiego lekarstwa na trądzik. Przed przejściem do następnej metody należy próbować jedną metodę przez pewien czas, nie nakładając tony różnych kosmetyków. Cierpliwość jest jedną z ważniejszych rzeczy przy leczeniu trądziku!

To już wszystko na dzisiaj! Jeśli nadal zastanawiasz się jak pozbyć się trądziku, lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu i uskutecznić walkę z pryszczami, to zachęcam Cię do zakupu i przeczytania e-booka „SOS Trądzik”!

 

Autor: | 2018-02-07T20:52:31+00:00 3 listopada, 2017|Wpisy|0 komentarzy

O autorze:

Michał Jabłoński
Wesoły 21-latek, którego celem jest pomóc jak największej ilości osób chorych na trądzik. Autor strony i e-booka o nazwie "SOS Trądzik", fan rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. W wolnym czasie czyta książki, gra w tenisa lub śpi :)