FAQ

FAQ 2018-09-15T16:21:57+00:00

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie e-booka „SOS Trądzik”

Ile muszę czekać na efekty po przeczytaniu książki?

Wszystko zależy od stopnia nasilenia Twojego trądziku. Pierwsze pozytywne efekty zobaczysz już zapewne w pierwszym miesiącu. Potem powinno być tylko lepiej.

Pamiętaj, że „SOS Trądzik” najlepiej działa w połączeniu z leczeniem farmakologicznym. W książce znajdują się przeróżne porady jak zwiększyć skuteczność działania np. izotretynoiny. Tym samym zamiast czekać 12 miesięcy na pełne wyleczenie, możesz skrócić ten czas nawet do 6 miesięcy!

Czy normalne jest pogorszenie przez pierwsze tygodnie?

Niestety, ale tak. Zdarza się to bardzo często, ponieważ Twoja cera się oczyszcza od wewnątrz i tym samym pojawia się więcej pryszczy.

Jedyne co możesz z tym zrobić to czekać i korzystać z porad udzielonych w „SOS Trądzik” w celu załagodzenia objawów. Po upływie maksymalnie miesiąca Twoja cera zacznie się poprawiać.

Ile trzeba czekać na e-booka po opłaceniu zamówienia?

Od kilku sekund, do kilku minut. Wszystko zależy od tego jak szybko dotrze do Ciebie e-mail z linkami do pobrania.

Jeśli minie 10 minut i nadal nie otrzymasz maila (nawet w zakładce SPAM), to koniecznie napisz do mnie przez formularz kontaktowy!

Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Czy to normalne?

Jak najbardziej. Leczenie trądziku to często sinusoida. Jest chwilę gorzej, aby potem było lepiej. Najważniejsze, że każde kolejne pogorszenie jest łagodniejsze i z czasem Twoja cera jest coraz czystsza.

Czy po zakupie e-booka muszę na coś wydać pieniądze?

Jeśli chodzisz już do dermatologa – nie. Większość porad nie wymaga od Ciebie żadnych inwestycji.

W e-booku są oczywiście przepisy na własne kosmetyki czy maseczki, które poprawią Twoją cerę. Są również zalecenia odnośnie suplementów. Jednak i tak większość składników posiadasz w domu, więc nie musisz się martwić o dodatkowe wydatki.

Czy jest możliwość kupienia wersji papierowej?

Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Jednak zastanawiałem się nad tym i możliwe, że za dłuższy czas książka znajdzie się w księgarniach!