Czwarta wersja “SOS Trądzik”

Czwarta wersja “SOS Trądzik”

Cześć! Tak jak widzicie w tytule, do sprzedaży trafiła czwarta już wersja e-booka „SOS Trądzik”! Poniżej przedstawiam Wam listę rzeczy, które się pozmieniały od trzeciej wersji :)

Co nowego w czwartym wydaniu?

 • Bardziej przyjazne i łatwiejsze do zrozumienia wyjaśnienie jak powstaje trądzik
 • Sporo podrozdziałów napisanych na nowo, jeszcze prostszym do zrozumienia językiem i z większą ilość porad
 • Zestawienie najpopularniejszych substancji w lekarstwach na trądzik, informacje o ich działaniu, najczęstszych błędach i porady jak wykorzystać lek w 100%
 • Nowa, bardzo skuteczna maseczka
 • Kolejny naturalny sposób na trądzik – n-acetylocysteina. Badania potwierdzające jej mocno pozytywny wpływ na cerę i informacje jak dawkować ten suplement
 • Aktualizacja linków do badań, gdyż niektóre powygasały
 • Zmniejszenie czcionki, by przyjemniej czytało się tekst
 • Analiza i rozprawienie się z 5 najpopularniejszymi stwierdzeniami o trądziku. Prawda, czy mit?
 • Bonus o zaskórnikach (czym są, jak się ich pozbyć i jak im zapobiegać)
 • Podrozdział „Naturalne kosmetyki”, w którym poznasz trzy bardzo silne naturalne składniki, które pomogą Ci uzyskać czystą cerę. Dowiesz się też jak prosto zrobić własny tonik lub maść z 100% naturalnym składem!

Jak widać, trochę tego jest. Dodatkowo wprowadziłem kilka poprawek na stronie, żeby wczytywała się szybciej i była dla Was bardziej przejrzysta. Musiałem zrezygnować z ikonki czatu, ponieważ u niektórych z Was powodował on błędy. Pozostała nadal możliwość kontaktu mailowego ze mną, a odpisuję naprawdę szybko :)

Inna, równie ważna kwestia, to wprowadzenie płatności za e-booka przez SMS. Baaaardzo wiele osób o to prosiło, więc zdecydowałem się na dodanie takiej możliwości. Nie wszyscy będą jednak zadowoleni, ponieważ na chwilę obecną jest to jedyna możliwość opłacenia e-booka. Jeśli nie chcesz płacić telefonem, odezwij się do mnie a wspólnie znajdziemy satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie!

Po wpisaniu kodu z SMS’a pojawi się link do pobrania e-booka, oraz kod, który przypisany został do Waszej wersji e-booka. Gdy mi go podeślecie, to będę miał pewność, że zakupiliście tę książkę. Będę więc wdzięczny, jeśli będziecie dołączali ten kod w korespondencji mailowej ze mną.

W razie jakichkolwiek pytań, uwag lub sugestii jestem stale do Waszej dyspozycji!
Miłego dnia :)

Autor: | 2017-11-09T12:37:35+00:00 9 listopada, 2017|Aktualności|1 komentarz

O autorze:

Michał Jabłoński
Wesoły 21-latek, którego celem jest pomóc jak największej ilości osób chorych na trądzik. Autor strony i e-booka o nazwie "SOS Trądzik", fan rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. W wolnym czasie czyta książki, gra w tenisa lub śpi :)

1 komenarz

 1. Marysia 15.11.2017 w 14:46 - Odpowiedz

  Kupiłam, jestem po przeczytaniu. Żałuję, że wszystko na raz przeczytałam i nie posłuchałam się Ciebie, żeby to dawkować… Niby niecałe 80 stron, ale wiedzy faktycznie jest dużo. Trochę zajmie mi przystosowanie się do tego wszystkiego, ale już po kilku dniach widzę lekko poprawę. Albo przynajmniej chcę widzieć haha zobaczymy jak to wyjdzie, ale mam bardzo pozytywne nastawienie i wierzę że da radę. Dzięki za napisanie takiej książki, potrzebowałam czegoś takiego! :)

Zostaw komentarz