Aktualizacja wyglądu + NOWOŚCI!

Aktualizacja wyglądu + NOWOŚCI!

Cześć!

Dzisiejszy wpis będzie krótki, ale treściwy. Kilka dni temu zmieniłem całkowicie wygląd strony. Trochę nad nim pracowałem, mam nadzieję, że podoba Ci się tak samo jak mi :) Jest teraz zdecydowanie nowocześniejszy, czystszy, bardziej przejrzysty i naturalny. Jeśli wyłapiesz jakieś błędy, to śmiało informuj w komentarzu lub na maila!

Oprócz tego, chciałbym powiedzieć o kilku nowościach, które zbliżają się na SOS-Trądzik (lub już są!).

  • Dodałem newsletter. Po zapisaniu się na niego dostaniesz ode mnie maksymalnie jedną lub dwie wiadomości na miesiąc. Będzie tam podsumowanie wpisów z danego miesiąca i dodatkowo będę dorzucał przydatne porady do walki z trądzikiem. Jeśli czytasz ten wpis z komputera, to możesz zapisać się po prawej. Natomiast na telefonie wyświetla się to pod wpisem :)
  • W marcu wprowadzona zostanie płatność przelewem. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że niektórzy nie mają zaufania do płatności przez SMS Premium. W związku z tym na samym początku marca przygotuję możliwość płatności przez któryś z agregatorów płatności, np. Dotpay. Dzięki temu kilka minut po wykonaniu przelewu będziesz mieć dostęp do „SOS Trądzik”.
  • Rozplanowuję e-booka „Szybki start”. Jest to e-book, który krok po kroku przypomni najważniejsze porady z SOS Trądzik. Jeśli nie masz czasu na nowo czytać całego e-booka, to będzie to świetne przypomnienie całej wiedzy. „Szybki start” nie będzie dostępny w regularnej sprzedaży, będę go dorzucał jako bonus do „SOS Trądzik” z różnych okazji. Jeśli zakupisz „SOS Trądzik” przed jego wypuszczeniem, to wystarczy że do mnie napiszesz i dostaniesz „Szybki start” całkowicie gratis :)

Na dzisiaj to tyle „newsów”. Trzymajcie się ciepło w te chłodne wieczory i do usłyszenia przy następnym wpisie!

Autor: | 2018-01-21T18:26:13+00:00 21 stycznia, 2018|Aktualności|1 komentarz

O autorze:

Michał Jabłoński
Wesoły 21-latek, którego celem jest pomóc jak największej ilości osób chorych na trądzik. Autor strony i e-booka o nazwie "SOS Trądzik", fan rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. W wolnym czasie czyta książki, gra w tenisa lub śpi :)

1 komenarz

  1. xxolaxx 01.02.2018 w 16:51 - Odpowiedz

    Fajnie się to prezentuje teraz, o wiele przejrzyściej :) a na ‚Szybki start’ czekam z niecierpliwością!

Zostaw komentarz